چاپ        ارسال به دوست

با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان

فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد.

این برنامه با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان و ارج نهادن به مقام بالای پژوهشگران، نوآوران و فناوران جوان کشور برگزار می‌شود.

سی و دومین فراخوان جشنواره خوارزمی در محوریت‌های مختلف پژوهش بنیادی، پژوهش کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و ابتکار و در زمینه‌های مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، برق، هنر، معماری و غیره ابلاغ شده است.

همچنین بیستمین جشنواره جوان خوارزمی با هدف شناسایی و معرفی استعداد‌های برتر در زمینه‌های مختلف علمی، صنعتی و حمایت از برگزیدگان در زمینه‌های علمی، زیست فناوری، محیط زیست، هوا فضا، عمران وبرگزار خواهد شد

متقاضیان متولد یک فروردین سال ۱۳۶۲ به بعد می‌توانند آثار خودرا به دبیرخانه  جشنواره جوان خوارزمی ارسال کنند شایان ذکر است که مهلت ارسال آثار تا پایان تیر ماه ۹۷ است.

پژوهشگران می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی به آدرس  http://ka.irost.org/  مراجعه نمایند.

               


٠٨:٤٤ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٥٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)