چاپ        ارسال به دوست

در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

آئین اختتامیه سی و سومین رویداد کارنو برگزار شد

آئین اختتامیه سی و سومین رویداد کارنو، پنجشنبه دوم اسفند ماه در مرکز همایشهای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در روز پایانی سی و سومین رویداد کار نو، بعد از جمع بندی گروه ها، نمایش و داوری بوم های کسب و کار، ایده هشت گروه برای داوری نهایی ارائه شد. که در نهایت به ترتیب شرکت: نوآوران عرصه کشاورزی، شرکت: نوآوران سلامت  و شرکت glassno بعنوان سه گروه برتر انتخاب شدند.

گفتنی است عناوین ایده های سه گروه منتخب رویداد، نانو سوپر جاذب های احیاکننده خاک کشاورزی با ظرفیت بالای ذخیره آب، ژل تقویت کننده مینای دندان و نانومحافظ های صفحه نمایش اعلام شد. که به مرکز واحد رشد معرفی می گردند.

دکتر پرداختی معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دکتر مقصودی، دکتر صرافی از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید باهنر داوری این رویداد را به عهده داشتند.

گفتنی است دراین رویداد سه روزه که با مشارکت و حمایت ستاد توسعه و فناوری نانو، ، دانشگاه شهید باهنر، سازمان فنی و حرفه ای و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد؛ مفاهیم شروع یک کسب و کار، از پرورش ایده تا چگونگی نوشتن بوم کسب ‌وکار، تجاری‌سازی و بازاریابی محصول، تیم ‌سازی، آشنایی با مالکیت فکری و چگونگی جستجو و ثبت پتنت آموزش داده شد. و همچنین ایده سه گروه منتخب به مرکز واحد رشد معرفی شد.

 


١٩:٣٣ - جمعه ٣ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩٦    /    تعداد نمایش : ١٧٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)