چاپ        ارسال به دوست

در راستای تقويت بنيه و ظرفيت¬هاي علمي و تربيتي اساتید

طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.

دکتر لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی درگفتگو با روابط عمومی دانشگاه بیان کرد: :  با هماهنگی انجام  شده با مرکز هم­اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها امسال نیز به روال سنوات گذشته طرح ضیافت اندیشه اساتید در قالب دو دوره: سبک زندگی و آسیب­شناسی حوزه تعلیم و تربیت در دانشگاه­ها، برگزار شد.

وی با اشاره به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان مستندات قانونی این طرح، افزود: جايگاه والاي اعضاي هيأت علمي و نقش محوری این قشر فرهیخته در توسعه علمي، پژوهشي و فرهنگي كشور، اجرای این طرح را در راستاي تقويت بنيه و ظرفيت­هاي علمي و تربيتي استادان مثمر ثمر دانست.

دکتر لشکری افزود: در طی برگزاری دوره ها بحث و تبادل نظر توسط اعضای هیات علمی دانشگاه با حضور دکتر علوی، مدرس این طرح، از اساتید نمونه و برجسته کشور نیز صورت پذیرفت

وی همچنین اعلام کرد: با پیگیری های انجام شده از سوی مسئولان سازمان امور دانشجویان و موافقت مرکز هیات­های امنا و هیات ممیزه مرکزی، اعضای هیات علمی شرکت کننده در برنامه جامع پیشگیری از آسیب­های اجتماعی نیز می­توانند از امتیازهای فرهنگی ماده یک ارتقاء اعضای هیات علمی بهره مند شوند.

معاون دانشجویی و فرهنگی در پایان تاکید کرد: برگزاری دوره های طرح ضیافت اندیشه استادان و دوره های برنامه جامع پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش مهمی در ساخت فرهنگی جامعه دانشگاهی خواهد داشت.

گفتنی است این دوره ها به روال سنوات گذشته با حضور بیش از 40 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه در دو دوره به مدت یک هفته برگزار گردید.

 


١٣:٤٧ - چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٦٤٨    /    تعداد نمایش : ٤٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج