چاپ        ارسال به دوست

دکتر رضا دهقانی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه خبر داد؛

30 شهریور زمان شروع کلاس های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری/ تشكيل كلاس ها و تحويل مدارك در ساختمان آموزشی دانشگاه/ همراه با جزئیات

دکتر رضا دهقانی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته زمان تحویل مدارک و شروع کلاس های پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را 30 شهریور اعلام کرد.

دکتر رضا دهقانی با تبریک موفقيت داوطلبان در آزمون  سال تحصيلي ۹9-۹8،و ابراز خرسندی از انتخاب  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته توسط این گروه از دانشجویان  برای ادامه تحصیل خاطر نشان کرد: حضور پذیرفته شدگان در تاریخ 30 شهریور در دانشگاه الزامی است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه افزود:  انتخاب واحد اینترنتی منحصرا در ترم اول توسط دانشکده / پژوهشکده مربوط انجام می شود اما در ترم های آتی مسئولیت انتخاب واحد بر عهده دانشجو است.

دکتر رضا دهقانی بابیان اینکه تحویل مدرک از 30 شهریور تا 3 مهر ادامه دارد تصریح کرد: شروع کلاس های از 30 شهریور ماه است و همزمان با برگزاری کلاس ها ثبت نام طبق برنامه اعلام شده در سایت دانشگاه تحوبل مدارک به تدریج تا 3 مهر  در ساختمان آموزشی دانشگاه انجام می شود.

وی افزود: از 30 شهریور کلاس های کلیه  دانشجویان در ساختمان  آموزشی دانشگاه که در نقشه زیر با شماره 9 مشخص شده است) تشکیل می شود و صرفا کلاس های دانشجویان رشته های شیمی دارویی، شیمی آلی، پژوهشکده انرژی، پژوهشکده علوم محیطی در ساختمان آموزشی 2 (که با شماره 7 در نقشه زیر مشخص شده) تشکیل می گردد.

شایان ذکر است همه دانشجویان برای تحویل مدارک باید به ساختمان آموزشی دانشگاه مراجعه کنند.

- محل تشکیل کلاس ها و  تحویل مدارک و ثبت نام حضوری: دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، بعد از ورودی(سر در)، میدان اول (پژوهش)، سمت راست، فرعی اول، به سمت ساختمان  آموزشی دانشگاه 

شماره تماس:

 31623193 -034  و  31623199 - 034 و 31623176  - 034 و 31623263 -034

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به لینک زیر مراجعه کنند:

http://www.kgut.ac.ir/index.jsp?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=1894

 

 


٠٩:٤٨ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٦٧٩    /    تعداد نمایش : ١٩٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج