چاپ        ارسال به دوست

بیانه رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت 13 آبان

دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز بیانه‌ای صادر کرد

به گزارش روابط عمومی پیام صادره از سوی دکتر آروین بدین شرح است:

سیزده آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در تاریخ انقلاب اسلامی، برگی زرین، مقطعی حساس و مناسبتی پرمخاطره است. سیزده آبان روزی است که جوانه‌های سبز ایمان رویید و دانش آموزان و دانشجویان مسلمان به نشانه اعتراض به حکومت، در دانشگاه تهران اجتماع کردند و تاریخ، شاهد خون به‌ناحق ریخته آنان شد، فرزندان انقلابی این سرزمین برخاستند و فریاد کردند تا جهان پیام انقلاب اسلامی مردم ایران را بشنود. اینک ما مانده‌ایم با خاطرات آن روزها و می‌دانیم که امروز اگر به سایه راحت نشسته‌ایم مدیون استقامت شهیدانی هستیم که در آشوب ظلمت چیره به مصاف شب رفتند تا ایمان خفته انسان را به سامان صبح برسانند.

این روز یادآور هجرت جاودانه خورشید مرجعیت شیعیان جهان در سال 1342 است آنان که به اندیشه باطل تلاش در ظلمانی نمودن دل‌های آزادی‌طلب داشته‌اند.

همچنین در سالگرد فتح لانه جاسوسی آمریکا شکوه 13 آبان را پاس می‌داریم، مردانگی و دشمن‌ستیزی جوانان برومند ایران را ارج می‌نهیم

اینجانب از سوی خود و دانشگاهیان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته همگام با سایر اقشار کشور اسلامی‌مان سالروز مبارزه با استکبار جهانی را در شرایطی حساس از تاریخ کشور و منطقه گرامی می‌داریم که بیش از هر زمان دیگر بر پاسداشت دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تأکید ورزیده و خواستار وحدت مذهبی و ملی در برابر کلیه تهدیدات و تحرکات علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم؛ و همچون گذشته، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس در مراسم راهپیمایی 13 آبان، حضوری فراگیر و گسترده خواهیم داشت.

 

 


١٢:٤٧ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٧٠    /    تعداد نمایش : ٣٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج