چاپ        ارسال به دوست

با همکاری پارک علم و فناوری کرمان و دانشگاه علوم پزشکی استان

رویداد ۳ روزه کارآفرینی تغذیه و سلامت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان، به همت انجمن علمی علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمان؛ پارک علم و فناوری استان کرمان مرکز نوآوری استان کرمان؛ معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم؛ معاونت تحقیقات و فناوری؛ پژوهشکده آینده پژوهی در سلامت؛ دانشکده بهداشت و گروه علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمان رویداد ۳ روزه  کارآفرینی تغذیه و سلامت مورخ چهارشنبه ۲۰ آذر تا جمعه ۲۲ آذر در محل مرکز نوآوری استان برگزار شد.
در روز اول از رويداد كارآفريني تغذيه و سلامت، مهندس صلواتی به بیان شرایط و چگونگی ارائه های یک دقیقه ای پرداختند. وی رعایت نظم، آرامش جلسه و توجه به تایم ۶۰ ثانیه ای را از جمله مهمترین شرایط مورد نیاز برشمردند.
با شروع ارائه ها؛ شرکت کنندگان ایده های خود در رابطه با محور های رویداد به اشتراک گذاشتند.
در انتهاي روز اول٣٢ ایده ارائه شد و از بین این ایده‌ها ١٠ ایده به مرحله کار تیمی راه یافتند.
روز دوم اين رويداد با اتمام فرآيند تيم سازي شركت كنندگان داراي ايده هاي برتر آغاز شد.
در ادامه روز شركت كنندگان به بحث و تبادل نظر در رابطه با ايده ها و تكميل بوم كسب و كار خود پرداختند.
در نوبت عصر كارگاه اصول و مباني ارائه ايده و طرح نوآورانه به سرمايه گذاران ريسك پذير برگزار شد.
پس از پايان كارگاه؛ رویداد با حضور و سخنرانی دكتر باروني، معاونت فرهنگي و دكتر محمودي، مدير گروه علوم تغذيه، در سالن محل برگزاري رويداد ادامه يافت.
روز دوم با صرف شام به اتمام رسيد.
در سومین و آخرین روز از این رویداد؛ در نوبت صبح شرکت کنندگان فایل های پاورپویت نهایی خود را آماده کرده و برای ارائه آن به داوران و سرمایه گزاران آماده شدند.
در نوبت عصر و از ساعت ۲ بعد از ظهر؛ مراسم اختتامیه با اجرای مهندس صلواتی زاده و با حضور داور ها از جمله آقای دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان؛ منتور ها و ۱۰ تیم شرکت کننده برگزار شد.
دکتر محمودی در این مراسم با بیان این نکته که این رویداد اولین رویداد دانشجویی کارآفرینی در حوزه تغذیه است ادامه داد: این اتفاق خوشایند و عالی، جرقه ای برای رشد و شکوفایی استعداد شما در زمینه کارآفرینی در حوزه ی تغذیه است.
پس از آن مراسم با ارائه ی ۱۰ ایده برتر توسط شرکت کنندگان ادامه یافت و پس از داوری و امتیاز دهی به این ایده ها؛  ۳ تیم برتر رویداد به شرح زیر معرفی شدند:
 تيم اول: healthy women
تیم دوم: juice plus
تیم های سوم مشترک:
تیم  nutrispoon
تیم med star 


١٣:١٥ - دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٧١    /    تعداد نمایش : ٣٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج