چاپ        ارسال به دوست

معاون پژوهش و فناوری پارک کرمان خبرداد:

حضور پارک علم و فناوری کرمان در نمایشگاه ملی هفته پژوهش با ۸ شرکت فناور و ۲۵ محصول فناورانه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان ، معاون فناوری پارک علم  فناوری  اظهار داشت:  پارک علم و فناوری استان در راستای اهداف تجاری سازی محصولات شرکتهای دانش بنیان و بازاریابی داخلی در فضایی به مساحت قریب به ۹۰ متر مربع با ۸ شرکت فناور  و ۲۵ محصول و تجهیزات  فناورانه در نمایشگاه ملی هفته پژوهش  واقع در محل نمایشگاههای بین المللی تهران شرکت نمود.

وی ادامه داد: پارک علم و فناوری استان در سالهای  گذشته بیشتر به صورت استند، بنر  و کاتالوگ در نمایشگاه هفته پژوهش شرکت می نمود اما امسال  با توجه به ضرورت و اهمیت بازاریابی، حضور با تجهیزات و محصولات فناورانه است.

دکتر رضایی زاده بیان داشت: کلیه هزینه های ورود  شرکتهای دانش بنیان و فناور  به  نمایشگاه  هفته پژوهش  را متقبل شدیم  تا واحدهای فناور با دغدغه  صرفا معرفی به بازار برنامه های خود را ارایه نمایند.

دکتر رضایی زاده در پایان اظهار داشت: واحدهای انتخاب شده برای شرکت در نماشگاه از تمامی زمینه ها(ماشین آلات، تجهیزات، ای تی، کشاورزی و تجهیزات ابزار دقیق می باشند.

گفتنی است نمایشگاه هفته پژوهش نیمه دوم آذرماه هر سال در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برای شناساندن محصولات شرکتهای دانش بنیان و دستاوردهای پژوهشی به بازار  برگزار می شود و امسال از ۲۶ آذرماه شروع و تا پایان ۲۹ آذرماه ادامه خواهد داشت.

 


٠٩:٣٩ - شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج