چاپ        ارسال به دوست

زمینه های همکاری دانشگاه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گسترش می یابد

در نشستی با حضور تعدادی از مدیران و اساتید دانشگاه و مدیران و کارشناسان اداره كل ارتباطات وفناوري اطلاعات و مخابرات استان كرمان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این جلسه مشترك با اداره كل ارتباطات وفناوري اطلاعات استان و مخابرات استان كرمان در محل دانشگاه برگذارشد و دکتر باقی زاده رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، دكتر فدايي نژاد معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر فرحبخش رئیس مرکز رشد پارک علم و فناوری، دكتر سليماني رئیس دانشکده برق و دكتر رضوي، دکتر ساجدی مدیر کل ارتباطات وفناوري اطلاعات استان كرمان، مهندس خدایی مدیر ارتباطات سیار ، مهندس انجم شعاع مدیر آموزش مخابرات و برخی دیگر از کارشناسان مخابرات استان کرمان  در جلسه مذکورحضور به هم رساندند.

عقد تفاهم نامه همكاري مشترك با اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان كرمان و برگزاري همايش فرصتهاي سرمايه گذاري در حوزه فناوري اطلاعات در محل دانشگاه در این نشست مطالعه شد.

همچنین امكان مساعدت در جهت راه اندازي آزمايشگاه موج ميليمتري توسط مديركل فاوا و ارائه راهكارهاي ممكن و بهره مندی ازقانون جهش توليد و نامه نگاري با اداره ماليات براي خريد تجهيزات آزمايشگاهي از محل ماليات شركت مخابرات بررسی گردید.

برگزاري جلسات مشترك با مدیران وزارت ارتباطات، شركت همراه اول و مكاتبه با آنها از طريق شركت مخابرات نیز از موارد دیگری بود که درباره آن بحث و تبادل نظر انجام شد.

در پایان نشست مذکور ، بازدید از سالن های همایش دانشگاه و آزمایشگاه های تخصصی مربوطه صورت پذیرفت.


٠٨:٤٢ - دوشنبه ١٤ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٣٣٣١    /    تعداد نمایش : ١١٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج