طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه صورت پذیرفت؛
انتصاب دكتر علي نگارستاني به سمت "سرپرست معاونت آموزشي و پژوهشي"‌
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته طی ابلاغی، دكتر علي نگارستاني را به سمت "سرپرست معاونت آموزشي و پژوهشي" منصوب کرد
 چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه صورت پذیرفت؛
انتصاب دکتر هادي بيت الهي به سمت سرپرست معاونت پژوهشي و فناوري پژوهشگاه
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته طی ابلاغی، دكتر هادي بيت الهي را به سمت سرپرست معاونت پژوهشي و فناوري پژوهشگاه منصوب کرد
 چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه صورت پذیرفت؛
انتصاب دكتر فرشيد كي نيا به سمت سرپرست گروه كارآفريني و ارتباط با صنعت
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته طی ابلاغی، دكتر فرشيد كي نيا را به سمت سرپرست گروه كارآفريني و ارتباط با صنعت منصوب کرد
 چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست اعضای شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه/ از دکتر روح‌الله فدائی نژاد به‌عنوان استاد بسیجی نمونه کشوری تجلیل شد.
نشست کانون بسیج اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حضور رئیس دانشگاه، مسئول بسیج اساتید استان کرمان و اعضای شورای مرکزی کانون روز گذشته در مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.
 سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بنا به اعلام دکترلشکری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه؛
حدود 90 سوئیت تک نفره بصورت اسکان موقت برای دانشجویان در سرای دانشحویی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته فراهم گردیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حدود 90 سوئیت تک نفره بصورت اسکان موقت برای دانشجویانی که دارای پایان‌نامه¬ یا دروس عملي می باشند در سرای دانشحویی دانشگاه فراهم گردیده است.
 چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
هتلینگ؛ راهکار کرونایی دانشگاه‌های بزرگ برای اسکان دانشجویان
آن طور که پیداست کرونا قرار است مدت‌ها میان ما بماند و ما باید سیستمی جدید برای زندگی و زیست در کنار این ویروس منحوس انتخاب کنیم؛ در حوزه دانشگاهی، دانشگاه‌ها برای حفظ سلامت دانشجویان و اسکان آنها در خوابگاه‌ها سیستم هتلینگ یا اسکان موقت را برگزیده‌اند.
 چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
با تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی،
دکتر حسین محبی به سمت رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته منصوب شد
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر حسین محبی را به سمت رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته منصوب کرد.
 چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام سرپرست دانشگاه به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس
پیام دکتر حسین محبی، سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته- کرمان به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس
 يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکترحسین محبی سرپرست دانشگاه در نشست هم اندیشی کارکنان اعلام کرد:
راه‌اندازی شورای صنفی کارکنان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته – کرمان، به‌زودی در دستور کار قرار خواهد گرفت
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نشست هم‌اندیشی کارکنان با حضور دکتر محبی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته پیش از ظهر امروز در مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.
 چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته – کرمان
دفترِ خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمان در پارک علم و فناوری راه‌اندازی شد.
دفترِ خانه صنعت معدن و تجارت استان در پارک علم و فناوری کرمان در راستای اجرای تفاهم‌نامه فی‌مابین پارک علم و فناوری و خانه صنعت استان با حضور سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی کرمان در محل پارک علم و فناوری راه‌اندازی شد.
 سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>