چاپ        ارسال به دوست

دکتر محمدجوادآروین رییس دانشگاه؛

از 4 نفر از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان کرمان تجلیل شد

رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته درگفتگو با روابط عمومی  اعلام کرد: سه عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و یکی از دانش آموختگان دانشگاه در مقطع دکتری، موفق به کسب عناوین"پژوهشگر و فناور برتر " در "جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان کرمان"  شدند.

دکتر محمد جواد آروین با بیان اینکه جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری هر ساله با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و معرفی توانمندی‌ها، ایجاد ارتباط میان محققان کشور و تقدیر از پژوهشگران در آذر ماه برگزار می‌شود. افزود: دکتر مسعود ترکزاده و دکتر مهدی رحیمی از اعضای هیئت علمی پژوهشکده علوم محیطی به ترتیب در گروه های علوم پایه و کشاورزی و همچنین حمید رضا اسماعیلیان دانش آموخته دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، رتبه پژوهشگر برتر استانی و دکتر عماد جمعه زاده عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک و مواد، رتبه فناور برتر استانی را کسب کردند.

رییس دانشگاه با تبریک به برگزیدگان از پژوهش و فناوری به عنوان موتور محرکه توسعه و پشرفت نام برد. دکترآروین با اشاره به اینکه فعالیت های پژوهشی و فناوری دانشگاه در سطح خوبی در حال انجام است گفت: "از همه اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگرانی که با انجام پژوهش و با تولید علم و فناوری، جایگاه دانشگاه را ارتقا می بخشند تشکر می کنم. "

وی تصریح کرد: اهداف سند نقشه جامع علمی کشور، نیازمند برنامه ریزی، تلاش علمی و پژوهشی، همگرایی و همراهی بخش های مختلف دانشگاهی و اجرایی است.

آیین تجلیل از پژوهشگران برتر استان کرمان 18 آذر ماه در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

 

 


١١:٥٦ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٤٠    /    تعداد نمایش : ٩٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج