چاپ        ارسال به دوست

به همت واحد فناوری اطلاعات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته فراهم شد؛

امکان برگزاری دوره‌های آموزشی به‌صورت الکترونیکی در سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان کرمان

سامانه آموزش‌های مجازی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان کرمان به همت واحد فناوری اطلاعات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در پی شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری در سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان کرمان، این نهاد، جهت راه‌اندازی سامانه آموزشی الکترونیکی برای برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه اعضای سازمان، اقدام به عقد قرارداد با دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته نمود.

گفتنی است در بستر ایجادشده سامانه، امکان حضورهمزمان 150 کاربر، برای شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی فراهم گردیده است و همچنین در راستای آموزش مؤثر و ارتباط دوسویه، قابلیت بارگذاری فایل، فیلم، عکس، پاورپوینت و ذخیره سازی دوره‌ها  و صدور گواهی دوره نیز امکان پذیر است.

در این گزارش همچنین ذکر شده است که واحد فناوری اطلاعات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته آمادگی عقد قرارداد برای ایجاد این بستر برای برگزاری کارگاه و دوره آموزشی و همچنین برگزاری آنلاین آزمون‌ها برای سایر ارگان‌ها و نهادها تا ظرفیت حضور همزمان 800 نفر را دارد.

 


١٠:٢١ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٧٨    /    تعداد نمایش : ٥١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج